Czcionka:
A A A
Kontrast:

15 i 16.09.2018 - PREMIERA SZLAKU

Na Festiwal Legend dla Dzieci przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych, średnich i całkiem już dużych! Zobaczcie jak było!

Gra miejska

Gra miejska z zadaniami dla dzieci i wszystkich, którzy lubią mapy i miejskie tajemnice!

Przez Stare Miasto poprowadzi Was specjalnie przygotowany folder z grą, której rozwiązanie poznacie, podążając Poznańskim Szlakiem Legend dla Dzieci.

O rogalach świętomarcińskich
Interaktywny spektakl muzyczny dla rodzin z dziećmi – z tańcem i piosenkami przygotowanymi specjalnie na premierę Poznańskiego Szlaku Legend dla Dzieci.
Opowieści Parparuszy
Muzyczne spotkanie z poznańskimi opowieściami. Legendy mają to do siebie, że najlepiej smakują w wersji opowiadanej. Mogą się wtedy snuć, płynąć – innymi słowy – żyć. A jeżeli tłem opowieści jest muzyka, to już naprawdę ciężko oderwać uszy!
Brykanie z legendami
Warsztaty dla rodzin z dziećmi wokół książki „Koziołki, rury i czarcie ogony” stanowiące swoistą rozgrzewkę przed wyruszeniem na Poznański Szlak Legend dla Dzieci.
Teatr Ilustracji Kamishibai

Spektakl papierowego teatru ilustracji dla rodzin z dziećmi. Teatr w skrzynce, historia w ilustracjach i wciągająca opowieść bajarki – to wszystko kryje się pod hasłem kamishibai.